Розкидання принад з вакциною проти сказу над лісовими та сільськогосподарськими угіддями

Дата: 05.11.2019 16:34

Фото без описуЛадижинська сільська рада інформує, що за повідомленням Уманського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин, на території Черкаської області розпочинається осіння планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом (орієнтовно 30-31 жовтня, в тому числі у вихідні дні).

Розповсюдження принад, які містять високо імунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватись авіатранспортом над лісовими та сільськогосподарськими угіддями, поза територіями населених пунктів та водойм.

Принада безпечна для людей і тварин, має вигляд брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м'ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.

Тому просимо жителів громади, у випадку виявлення таких принад, не переміщувати їх з місць розповсюдження.