Ладижинська сільська рада

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО СЛУХАННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Дата: 28.10.2019 10:04

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту детального плану

Назва містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки в адміністративних межах Ладижинської сільської ради за межами с. Колодисте Уманського району Черкаської області для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, а саме під будівництво сонячної електростанції»

Підстава для розроблення містобудівної документації: Розпорядження Уманської районної державної адміністрації від 15.10.2019 № 180.

Замовник містобудівної документації: Уманська районна державна адміністрація.

Розробник проєкту містобудівної документації: КП ВАПП «Облархбюро».

Дата проведення громадських слухань проєкту містобудівної документації:  громадські слухання з обговорення Детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Ладижинської сільської ради за межами с. Колодисте Уманського району Черкаської області для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, а саме під будівництво сонячної електростанції відбудуться 04.12.2019 о 10.00 в приміщенні Будинку культури с. Колодисте.