Розпочала роботу Тимчасова контрольна комісія перевірки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Ладижинської ОТГ

Дата: 24.10.2019 21:55

Фото без опису                                                      Розпочала роботу Тимчасова контрольна комісія з  перевірки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Ладижинської ОТГ: «Ладижинський сількомунгосп», «Колодистенський сількомунгосп» та КП «Злагода» (с. Текуча), з метою:

- перевірки коректності ведення обліку доходів, витрат та кількісних і якісних показників надання послуг та кожної складової тарифу окремо, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2013 р. № 970.

- перевірки відповідності фактичних обсягів, вартості наданих послуг та виконаних робіт даним, наведеним в первинній документації бухгалтерського обліку (накази підприємств, табеля обліку робочого часу, розрахункові листки нарахування заробітної плати робітникам, наряди-завдання, акти списання матеріалів, матеріальні звіти майстрів, акти виконаних робіт постачальників та підрядних організацій, документи, що підтверджують, тощо).

Фото без опису                                                                     З 22 жовтня 2019 року розпочато перевірку КП «Ладижинський сількомунгосп». Зі слів начальника відділу комунальної власності та ЖКГ Ігоря Погребняка, комунальні підприємства передовсім мають ефективно працювати для жителів громади й тим самим виконувати свою соціальну роль.

Під час проведення перевірки, контрольною комісією вивчається документація та реальний стан справ. Також аналізується стратегія розвитку підприємства. За результатами перевірки фахівцями Тимчасова контрольної комісії будуть підготовлені висновки та рекомендації.

Сільський голова Сергій Цоколенко наголосив, звертаючись до керівника «Ладижинський сількомунгосп» Копитчака В.В.: «Ефективність – головний критерій роботи підприємства, а перевірка фінансово-господарської діяльності комунального підприємства – це перевірка ефективності використання коштів. Адже це є кошти громади, і ми повинні бути відповідальними. Після закінчення перевірки, представник контрольної комісії виступить з доповіддю про результати її проведення, перед виконавчим комітетом та сесією сільської ради, після чого й буде прийняте спільне рішення, щодо подальшого функціонування комунального підприємства».