"КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ" ВІДБУЛИСЯ В ЛАДИЖИНСЬКІЙ ГРОМАДІ!

Дата: 15.10.2019 14:54

Фото без опису        14 жовтня весь український народ відзначає День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці – Покровительки славного війська козацького. В душі кожного українця живе козак: воїн-герой, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів життя віддасть.

На жаль, сьогодні, у ХХІ столітті, коли людство прагне миру та безпеки існування,  наші захисники змушені брати участь у бойових діях,  боронити від ворога свободу і незалежність нашої України. Кожен з них у цій війні ризикує власним життям. А кожен з нас відчуває біль втрати.

Фото без опису12 жовтня у с. Текуча жителі Ладижинської громади зібралися, щоб вшанувати славний козацький рід. На святі з вітальним словом виступили сільський голова Цоколенко С.В. та учасник бойових дій – Захарчук С. А..

Фото без опису Свою козацьку силу, міць та спритність показали учасники спортивних команд сіл ОТГ. У силових змаганнях з підняття гирі та штанги, перетягуванні канату, киданні булави, перекиданні скату, армреслінгу першість здобула команда з с. Городниця, друге місце – команда з с. Ладижинка, третє – команда з с. Текуча і четверте – команда з с. Колодисте. По завершенні змагань сільський голова Цоколенко С. В. вручив нагороди командам, які надав спонсор – керівник підприємства ТОВ «Агрофірма Текуча» Колісник С. А..

А яка ж українська душа не хоче насолодитися піснею та танцем? Зачарували глядачів магією мистецтва фольклорні колективи «Надвечір'я» с. Текуча  та «Ладижаночка», вихованці дитячої музичної школи та учасники художньої самодіяльності.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Знайшлися розваги й для малечі. На них чекали батут, прогулянка на міні-автомобілях, та веселі розваги на великій різнокольоровій гірці, аквагрим.

То ж на святі й наші спортсмени, і артисти, і глядачі  довели, що нема переводу козацькому роду. А Матінка – Покрова нехай і надалі оберігає нас.

Покрова, матінко Покрова,

Усі ми під твоїм покровом,-

Свята земля, свята основа,

Хай буде радість, буде свято,

Бо ми живемо, бо нас багато.

Козацька слава не погасне,

Як образ дорогий і ясний.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису Фото без опису