4 ЖОВТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ТВАРИН!

Дата: 04.10.2019 09:11

Фото без опису 4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин, з метою привернути увагу людей на проблеми тваринного світу і навколишнього середовища.

Вважається, що саме ця дата була обрана не випадково: 4 жовтня відзначається день пам’яті католицького святого Франциска Ассізького, який є покровителем тварин.

Згідно зі статистикою, щогодини з лиця Землі зникають безповоротно три види тварин. Щодня зникає безповоротно понад 70 видів фауни й флори. За 25 останніх років біологічне різноманіття Землі скоротилося більше ніж на третину. Тому Всесвітній день тварин – це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім’ї.