ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ!

Дата: 04.10.2019 08:16

Шановні жителі громади!

Нагадуємо, що із 01.10.2019  у разі відсутності номеру мобільного телефону,  пільги на житлово-комунальні послуги  отримати буде  неможливо.

У зв’язку з запровадженням монетизації пільг на житлово-комунальні    послуги (газ, вода, електрика) із 01.10.2019 року, управління праці та соціального захисту населення зобов’язане внести інформацію про номери мобільних телефонів до особистих карток пільговиків.

Враховуючи численні випадки невідповідності (відсутності) номерів мобільних телефонів пільговиків, просимо особисто перевірити їх вірність в управлінні праці та соціального захисту населення.

Перевірку можна здійснити:

• в каб. 410 вул. Залізняка, 2а управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Телефон для довідок 3-45-42.