Відбулася 8 позачергова сесія Ладижинської сільської ради 7 скликанн

Дата: 01.10.2019 14:23

27 вересня відбулася 8 позачергова сесія Ладижинської сільської ради 7 скликання, на ній були розглянуті наступні питання:

1. Про виконання бюджету Ладижинської сільської ради об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року.
  2. Про внесення змін до рішення сільської ради № 2-6/VІІ від 16.01.2019 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
  3. Про затвердження Положення про загальні  збори громадян за місцем проживання.
  4. Про  затвердження Порядку внесення та розгляду місцевих ініціатив в Ладижинській сільській раді.
  5. Про створення органу приватизації житлового фонду комунальної власності та затвердження Положення про орган приватизації.
  6. Про надання допомоги на поховання.
  7. Про надання одноразової грошової допомоги за зверненнями громадян
  8. Про розгляд заяви Красовського Є.Ю.
  9. Про  затвердження Статуту комунального підприємства «Злагода» Ладижинської
  10. сільської ради
  11.  Про затвердження Статуту комунального підприємства «Колодистенське сільське комунальне підприємство» Ладижинської  сільської ради.
  12. Про утворення старостинських округів Ладижинської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
  13.  Про прийняття закладів культури у комунальну власність Ладижинської сільської ради
  14. Про прийняття у комунальну власність Ладижинської сільської ради бібліотечного фонду
  15. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки
  16. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки
  17. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку об’єднаної територіальної громади на 2019 рік
  18. Про  затвердження проектної документації
  19. Про програму розвитку земельних відносин Ладижинської сільської ради.
  20. Про  затвердження Програми використання  коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва на 2019-2021 роки.
  21. Про розгляд звернення ТОВ СП «Нібулон»
  22. Про розгляд заяви Уманського міськрайонного виробничого відділу ДП «ЧЕРКАСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ».
  23.  Про розгляд заяви ФОП Глобенко О.В.
  24. Про розгляд заяви ТОВ «Енерго».
  25. Про розгляд заяви ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА».
  26. Розгляд заяв громадян по земельних питаннях.