За ініціативи ТОВ «Агрофірма Насташка» до кінця 2019 року заплановано провести відновлення паркану навколо сільського кладовища в с. Колодисте

Дата: 27.09.2019 11:48

Встановлення соціального партнерства є важливим та необхідним для доброзичливих стосунків з громадою та довгострокових орендних відносин. Відносини між орендарями та сільськими громадами в більшості випадків не врегульовані й залежать, в основному, лише від бажання й можливостей виробника та меншою мірою – від громади.

В селі Колодисте, на умовах соціального партнерства, за ініціативи ТОВ «Агрофірма Насташка» до кінця 2019 року заплановано провести відновлення паркану навколо сільського кладовища. Дане питання піднімалося громадою села Колодисте неодноразово та наразі є актуальним.

За дорученням сільського голови Цоколенко С.В., начальником відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства Погребняком І.В. та в.о. старости села Колодисте Брижатим М.Д. було проведено обстеження огорожі сільського кладовища. Ціль обстеження  - визначення реального фізичного стану огорожі, оцінка можливостей подальшої експлуатації об’єкту, визначення обсягів робіт, необхідних для відновлення паркану, а також суми витрат для проведення комплексу робіт.