ЗАВЕРШЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АРТЕЗІАНСЬКИХ СВЕРДЛОВИН № 160-В ТА № 1188 В С.КОЛОДИСТЕ

Дата: 27.09.2019 11:21

У селі Колодисте завершені роботи по проведенню капітальних ремонтів артезіанських свердловин № 160-В та № 1188. Роботи проводилися коштом  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Було замінено застаріле обладнання на нове, встановлено вузли обліку холодної води. Проведення капітального ремонту дасть можливість забезпечити якісною питною водою споживачів села Колодисте, зменшення витрат комунальним підприємство «Колодистенське сільське комунальне господарство» на утримання системи водопостачання, здійснювати постійний контроль за використанням та якістю питної води.

Робочою групою у складі в.о. старости села Колодисте Брижатого М.Д., начальника відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства Поргебняка І.В., начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури Кодолової А.Є., директора КП «Колодистенський сількомунгосп» Півторацької М.М. було здійснено перевірку проведення робіт на даних об’єктах.