Ладижинська сільська рада

Ладижинській місцевій пожежній команді вдалося зупинити масштабну пожежу

Дата: 17.09.2019 11:32

Фото без описуЗавдяки зусиллям Ладижинської місцевої пожежної команди було зупинено масштабне загоряння сухої трави, яке сталося вночі 16 вересня, в селі Текуча. Велика їм вдячність, адже наслідки цієї пожежі важко передбачити – існувала загроза загоряння лісосмуги, а також переходу вогню на поля і прилеглі будівлі.

Нагадуємо, що за підпал сухої трави передбачена відповідальність, не лише адміністративна, із накладенням на порушника штрафу, а і цивільно-правова, дисциплінарна та кримінальна.

Якщо ви стали свідком підпалу – фіксуйте порушника на телефон, а також негайно телефонуйте за номером 101, та викликайте поліцію (тел. 102).