До відома лікарів, випускників ВНМУ ім. М.І. Пирогова: про надання одноразової адресної грошової допомоги

Дата: 17.09.2019 09:22

Фото без описуВідповідно до абзацу другого пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 №534 «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» та наказу МОЗ України від 28.05.2012 №390 «Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямками й спеціальностями медичного і фармацевтичного профілів» та листа Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова (далі - ВНМУ ім. М.І. Пирогова), просимо довести до відома лікарів, випускників ВНМУ ім. М.І. Пирогова, які завершили навчання в інтернатурі у 2019 році (бюджетна форма навчання), що вони мають право отримати одноразову грошову допомогу у ВНМУ ім. М.І. Пирогова у разі роботи у якості лікаря загальної практики - сімейного лікаря або лікаря педіатра-дільничного, або лікаря терапевта дільничного у незалежності від місця розташування закладу(село, смт, місто), а також у разі знаходження лікувального закладу у сільській місцевості (село, смт) незалежно від спеціальності.

За бажанням молоді фахівці повинні подати до відділу інтернатури ВНМУ ім. М.І. Пирогова документи.

Відповідно до наказу №390 «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами й спеціальностями медичного та фармацевтичного профілів» просимо Вас довести до відома лікарів, випускників Вінницького національного медичного університету, які завершили навчання в інтернатурі у 2019 році (бюджетна форма навчання), що вони мають право отримати разову грошову допомогу у Вінницькому національному медичному університеті у разі роботи у якості лікаря загальної практики - сімейного лікаря або лікаря педіатра - дільничого, або лікаря терапевта - дільничого у незалежності від місця розташування закладу (село, смт, місто), а також у разі знаходження лікувального закладу у сільській місцевості (село, смт) незалежно від спеціальності.

За бажанням молоді фахівці повинні подати до відділу інтернатури наступні документи:

1. Заяву на ім’я ректора (за зразком, написану від руки).
  2. Копію трудової книжки, завіреної печаткою лікувального закладу (кожної сторінки).
  3. Договір (оригінал) між ними та лікувальним закладом.
  4. Довідку з банку з реквізитами розрахункового рахунку для перерахування коштів.

Термін подачі документів - до 11 жовтня 2019 року.

Детальна інформація знаходиться на сайті університету, в розділі «Події та новини».