Капітальний ремонт артезіанських свердловин із заміною інжерних мереж та технологічного устаткування в с. Колодисте.

Дата: 12.09.2019 19:34

В селі Колодисте, повним ходом іде капітальний ремонт із заміною технологічного устаткування та їх інженерних мереж, артезіанських свердловин № 1188 та № 160.

Відновлення свердловини дасть змогу збільшити об'єм видобутої води, створити достатній тиск та розширити водогінну карту для забезпечення населення найважливішим для життя - водою. Вартість цих двох проектів – майже 500 тис.грн.

Це стало можливим завдяки тісній співпраці сільського голови Цоколенко С.В, в.о. старости Брижатого М.Д, начальнику відділу комунальної власності та ЖКХ Погребняку І.В, а також начальнику відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, містобудування та архітектури – Кодоловій А.Є.

Питання забезпечення всіх жителів Ладижинської громади якісною  питною водою є одним із пріоритетних напрямків діяльності сільської ради. В найближчій перспективі планується налагодити якісне водопостачання в усіх населених пунктах ОТГ.