Дата: 16.07.2019 18:15

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер:

Рішення Ладижинської сільської ради від 27.06.2019 №6-4/VII “Про встановлення ставок єдиного податку для платників першої та другої групи на 2020 рік на території  Ладижинської сільської об’єднаної територіальної громади(далі – рішення), набрало чинності - 27.06.2019.

2. Назва виконавця заходів з відстеження:

Ладижинська сільська рада

3. Цілі прийняття акта

Основними цілями прийняття акту є:

- виконання вимог чинного законодавства;

- врегулювання правовідносин міжЛадижинською сільською  об’єднаною територіальною громадою та суб’єктами господарювання в процесі нарахування та сплати єдиного податку;

- встановлення ставок єдиного податку, які б дозволили забезпечити сталі надходження до Ладижинського сільського бюджету для виконання програм соціально – економічного розвитку громади.

4. Строк виконання заходів з відстеження

З 27.04.2019 по 15.07.2019.

5. Тип відстеження

Базове відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження

Статистичний метод.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”  шляхом отримання зауважень та пропозицій до рішення, їх аналізу.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Рівень поінформованості щодо положень акта достатньо високий. Рішення опубліковано 12.07.2019 в газеті “Уманська Зоря”, та 27.06.2019 оприлюднено на офіційному веб-сайті Ладижинської сільської ради https://ladyzhynska-gromada.gov.ua/ .

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

За результатом аналізу, отриманих значень показників результативності даного регуляторного акта, можна зробити висновок, що регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей.

Реалізація рішення забезпечить безумовне виконання вимог Податкового кодексу України та недопущення суперечливих ситуацій, щодо сплати єдиного податку для платників першої та другої групи.