Дата: 28.12.2019 18:13

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер:

Рішення Ладижинської сільської ради “Про порядок обчислення та сплати транспортного податку на 2020 рік на території  Ладижинської сільської об’єднаної територіальної громади”

2. Назва виконавця заходів з відстеження:

Ладижинська сільська рада

3. Цілі прийняття акта

Основними цілями прийняття акту є:

• визначення ставки транспортного податку, що має справлятися на території Ладижинської сільської об’єднаної громади;
    • встановлення відносин, що виникають у сфері справляння транспортного податку;
    • встановлення розмірів ставки транспортного податку в межах визначених Податковим кодексом України із врахуванням потреб територіальної громади;
    • здійснення планування та прогнозування надходжень від сплати транспортного податку при формуванні сільського бюджету.

4. Строк виконання заходів з відстеження

З 09.05.2019 по 21.06.2019.

5. Тип відстеження

Базове відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження

Статистичний метод.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”  шляхом отримання зауважень та пропозицій до рішення, їх аналізу.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Рівень поінформованості щодо положень акта достатньо високий. Рішення опубліковано 12.07.2019 в газеті “Уманська Зоря”, та 27.06.2019 оприлюднено на офіційному веб-сайті Ладижинської сільської ради https://ladyzhynska-gromada.gov.ua/

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

За результатом аналізу, отриманих значень показників результативності даного регуляторного акта, можна зробити висновок, що регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей.

Реалізація рішення забезпечує прозоре та ефективне встановлення ставки транспортного податку, здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою проведення платежів.