Ладижинська сільська рада

ЛАДИЖИНСЬКА ГРОМАДА ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В С.ГОРОДНИЦЯ

Дата: 28.08.2019 15:17

Фото без опису23 серпня в с. Городниця Ладижинська громада відзначила День Незалежності України: спортивні змагання, традиційні українські пісні, танці, розваги для малечі, аквагрим, солодка вата, виїзна торгівля, шашлики та юшка.

Фото без описуВідкрив святкування Дня Незалежності України вітальним словом сільський голова Цоколенко Сергій Васильович: «Бажаю Вам і Вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоровя та щедрої долі». Також він подякував за мужність і самопожертву воїнам, які відстоювали і відстоюють кордони нашої держави.

Фото без описуПродовжили святкування – спортивні змагання між командами сіл Ладижинської громади: Затишок, Колодисте, Текуча, Городниця і Ладижинка. Команди змагалися в 5 видах випробувань, в яких вони показали свою спритність, силу, витривалість та кмітливість. В серйозній боротьбі перемогу виборола команда із села Колодисте та отримала головну винагороду – 3 тис. грн. Кращим гравцем став – Поліщук Костянтин із с. Городниця, за що отримав приз - 1 тис. грн. Всі інші команди також не залишились без винагороди: ІІ місце – с. Городниця (2 тис. грн), ІІІ місце – с. Ладижинка (1 тис. грн), ІV місце – с. Затишок (1 тис. грн), V місце – с. Текуча (1 тис. грн).

Після закінчення спортивних змагань розпочавсяФото без опису святковий концерт за участі артистів Ладижинської дитячої музичної школи й Центру дозвілля, культури та спорту. На завершення святкування – довгоочікувана дискотека, на якій весело витанцьовували всі, незважаючи на вік – як у великій дружній родині.

Велика вдячність спонсору свята – директору ТОВ «НОВИЙ СВІТ-АГРО» Шилюку Віктору Павловичу, а також його представнику - Панасюк Ніні Володимирівні.

Також дякуємо всім, хто долучився до організації такого масштабного дійства!

Більше фото тут і тут