"ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ" БУДЕ ПРАЦЮВАТИ В ЛАДИЖИНСЬКІЙ ОТГ

Дата: 31.07.2019 10:15

29 липня 2019 року Ладижинська сільська об’єднана територіальна громада в особі голови сільської ради, Цоколенко Сергія Васильовича, уклала Меморандум про співпрацю та партнерство з Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області.

Це значить, що на протязі року, після підписання Меморандуму, в Ладижинській ОТГ буде втілюватись в життя програма «Поліцейський офіцер громади».

Хто такий офіцер громади?

Це новий формат роботи дільничного офіцера поліції, який передбачає його постійну присутність на території ОТГ, більш тісну співпрацю з населенням та керівництвом громади, підзвітність ОТГ та додаткові функції (більший акцент на запобіганні правопорушень, оформлення адміністративних матеріалів за порушення ПДР, часткова передача функцій дозвільної системи). Офіцер громади – орієнтований на вирішення без пекових проблем саме своєї ОТГ. Він доступний до населення, тому що постійно знаходиться поруч із людьми.

У Нацполіції розповіли, що кандидатів на посаду поліцейських офіцерів громади відбиратимуть як серед чинних поліцейських, так і серед громадськості. Кандидату потрібно буде подати анкету, пройти тестування, а також поліграф і співбесіду із залученням представників громадськості.