РЕМОНТ ДОРОГИ КОЛОДИСТЕ-ПОЛЛІТВІДДІЛОВЕЦЬ-ЗАТИШОК

Дата: 24.06.2019 08:14

За ініціативи та підтримки депутата районної ради Анатолія Кисіля в селі Затишок розпочаті роботи по ремонту аварійного відрізка шляху по вулиці Шкільна. Роботи будуть проводитися за рахунок Ладижинської сільської об’єднаної громади, коштом надходжень від платників податків, а саме ТОВ «Агрофірма «Ліга».

25.06.2019  Сергій Васильович Цоколенко відвідав населені пункти Затишок та Малий Затишок, спільно з представниками дорожньої організації, провів огляд стану дороги по вулиці Шкільна в селі Затишок, а також дороги місцевого значення між селами Колодисте та Затишок. За результатами виїзду було прийняте рішення щодо проведення поточного дрібного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 241512 Колодисте-Політвідділовець-Затишок, на відрізку шляху км 9+300 – км 10+100, коштом місцевого бюджету.

Загалом на проведення ремонтних робіт доріг як комунальної власності так і загального користування, в межах села Затишок, заплановано використати кошти у сумі 350 тис. грн.