В СЕЛІ ЗАТИШОК ПРОВЕДЕНО ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ

Дата: 04.07.2019 16:01

В селі Затишок Ладижинської ОТГ, за рахунок коштів місцевого бюджету, проведено поточний ремонт дорожнього покриття мостової споруди по вулиці Шкільна.

З робочою поїздкою до села завітав голова Ладижинської сільської ради Цоколенко Сергій Васильович, заступник голови Власюк Микола Юрійович, начальник відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства Погребняк Ігор Вікторович, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури Кодолова Алла Євгеніївна. До інспектування ремонтних робіт на ділянці дороги вулиці Шкільна долучився староста сіл Затишок та Малий Затишок Абрамчук Віталій Іванович.

Бригадою дорожньої служби проведено ряд заходів. Колишнє покриття дороги було вирівняно щебенем для збільшення рівня насипу, сформований новий шар асфальтобетонного  покриття, площею 372 м². Зараз  дорога доступна для руху маршрутного та легкового транспорту, забезпечено потреби жителів населеного пункту.

Питання ремонту, стану та утримання доріг є завжди актуальними серед населення, тому постійно перебувають на контролі у місцевої влади. Загалом на проведення ремонтних робіт доріг як комунальної власності так і загального користування, в межах села Затишок, заплановано використати кошти у сумі 350 тис.грн.