ЛАДИЖИНСЬКА ГРОМАДА ЗАЛУЧАЄ ІНВЕСТОРІВ

Дата: 26.06.2019 09:55

Ладижинська громада має великий потенціал та ресурси для розвитку. Не дивлячись на те, що вона була створена лише 23.12.2019 року, їй уже вдалося  залучити інвесторів, які створять робочі місця для жителів громади, а також наповнять бюджет. Це ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» та ТОВ "Агропромисловий комплекс Насташка" - запланована сума інвестицій  - 62 млн грн.

ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» планує на території  Колодистенської сільської ради провести будівництво трьох сонячних електростанцій, при цьому створивши 42 робочих місця уже до кінця 2019 року.

Сонячні електростанції виробляють електроенергію без залучення екологічно небезпечних речовин та забруднюючих викидів в атмосферу. А монтування та обслуговування сонячних панелей не шкодить грунту та його поверхні.

А ТОВ "Агропромисловий комплекс Насташка", який працює на території села Колодисте уже з 2015 року, в цьому році розпочав чергове нарощення виробничих потужностей - реалізацію проекту «Будівництво приміщень свинокомплексу». Будівництво ведеться за передовими технологіями закритого типу, з чітким дотриманням всіх належних санітарних норм.