Ладижинська сільська рада

Ладижинська громада виборола грант Програми «U-LEAD з Європою» на створення Центру надання адміністративних послуг в селі Ладижинка, а також його філіалів в усіх селах громади

Дата: 07.06.2019 17:19

Фото без опису 07 червня 2019 року сільський голова Сергій Васильович Цоколенко підписав з Програмою «U-LEAD з Європою» Декларацію про наміри щодо створення Центру надання адміністративних послуг, в якому всім жителям громади буде надаватись велика кількість адмінпослуг, уже на початку 2020 року.

Програма «U-LEAD з Європою» виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ та Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва і розвитку (Sida), а фінансується Європейським Союзом та його країнами – членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Співпраця Ладижинської ОТГ з міжнародним донором, сприятиме формуванню іміджу інвестиційно привабливої громади, а також відкриє нові можливості для розвитку.