31 травня 2019 року в відбулася 5 позачергова сесія Ладижинської сільської ради VII скликання.

Дата: 06.06.2019 16:18

Фото без опису31 травня 2019 року відбулася 5 позачергова сесія Ладижинської сільської ради VII скликання.

Пленарне засідання проводив сільський голова Цоколенко Сергій Васильович. В роботі сесії взяли участь 23 депутати Ладижинської об’єднаної територіальної громади, а також керівники структурних підрозділів сільської ради і в.о. старост сільських рад, які входять в склад громади.

На порядок денний були винесені такі питання:

1. Про затвердження Статуту Ладижинської об’єднаної  територіальної громади.
  2. Про внесення змін до рішення сільської ради №2-6/VII від 16.01.2019 р. «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».
  3. Про надання одноразової грошової допомоги за зверненнями громадян.
  4. Про створення центру культури, дозвілля та спорту.
  5. Про порядок формування кадрового резерву.
  6. Про надання попередньої згоди на прийняття у комунальну власність Ладижинської сільської ради Комунального підприємства «Колодистенське сільське комунальне господарство» та Комунального підприємства «Злагода».
  7. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Ладижинської сільської ради.
  8. Про затвердження проектної документації.
  9. Про  організацію цивільного захисту.
  10. Про затвердження комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ладижинської сільської ради.
  11. Про    затвердження     Положення      про  Ладижинську  ланку  цивільного захисту Ладижинської  сільської      об’єднаної  територіальної  громади  територіальної підсистеми  єдиної  державної  системи  цивільного захисту.
  12. Про розгляд заяв громадян по земельних питаннях.
  13. Про розгляд заяви ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА».
  14. Про розгляд заяви ТОВ «Ларис-Груп».
  15. Про розгляд клопотання Головного управління Держгеокадастру  про надання погодження щодо відведення земельної ділянки.
  16. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.
  17. Про розгляд клопотання КП «Колодистенське сільське комунальне господарство».

Так, як всі питання порядку денного попередньо були розглянуті на постійних комісіях Ладижинської об’єднаної територіальної громади, сесія пройшла злагоджено і результативно. В ході пленарного засідання  кожен депутат мав можливість висловити власну думку, ставити запитання, яких було чимало, а також вносити конструктивні пропозиції. Тому, з усіх винесених на розгляд сесії питань порядку денного, були ухвалені відповідні рішення.