Дата: 28.05.2019 10:46

Фото без опису  В рамках проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» на платформі «Prometheus» Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів підготовлено онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» (далі - онлайн-курс).

Цей курс присвячений розробці, запровадженню та забезпеченню функціонування процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). Онлайн-курс стартує 1 червня 2019 року та проводиться на безкоштовній основі. Реєстр учасників відбувається відповідно до форми за посиланням https://courses.prometheus.org.ua/courses/course- у 1 :MinAgro+HACCP 101 +2019 T2/about. По закінченню навчального процесу учасники отримають відповідні сертифікати.