Дата: 20.05.2019 09:12

Фото без описуДо уваги жителів громади, які користуються субсидією на природній газ і електроопалення

У травні місяці 2019 року  управлінням  праці та соціального захисту населення Уманської РДА  буде проводитись перепризначення субсидій автоматично.

Готівкову субсидію буде призначено тим сім’ям, в яких станом на травень-червень не буде заборгованості за комунальні послуги. Пенсіонери отримуватимуть допомогу готівкою через Пенсійний фонд та Укрпошту, ті, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

Ті сім’ї, в яких станом на травень-червень матимуть борги за комунальні послуги, будуть переведені на безготівкову монетизацію.

Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих  у 3 - 4 кварталах 2018 року.

Повторно з документами – Заявою та Декларацією про доходи – у травні в управління  праці та соціального захисту населення необхідно буде звернутися:

- тим, чиї справи розглядала Комісія;
 орендарям житла;
 внутрішньо переміщеним особам;
- родинам, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни у складі сім’ї.
-
  сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;
-
 сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.