Вшануймо пам’ять та подвиг Героїв!

Дата: 03.05.2019 16:17

Вшануймо память та подвиг Героїв!

08-09 травня Україна відзначає День пам’яті та  примирення, День Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні, 75-у річницю вигнання нацистів з України

В Ладижинській ОТГ будуть проведені слідуючі заходи:

1. Затишок – 6 травня о 18.00 – БК, концертна програма за участі творчого колективу Ладижинської музичної школи.
  2. Рижавка – 7 травня о 18.00 БК, концертна програма за участі творчого колективу Ладижинського БК.
  3. Ладижинка - 8 травня о 18.00 – БК, концертна програма за участі творчих колективів Ладижинського БК та музичної школи.
  4. Городниця – 9 травня о 10.00 БК, концертна програма за участі творчих колективів Ладижинського БК та музичної школи
  5. Колодисте – 9 травня о 10.00 - Мітинг-реквієм. Покладання вінків та квітів до памятникових обєктів.
  6. Текуча - 9 травня 10.00 - Мітинг-реквієм. Концерт. Покладання вінків та квітів до памятникових обєктів.