Ладижинською сільською радою прийнята Програма соціально-економічного розвитку

Дата: 03.04.2019 13:39

Фото без опису На черговій        сесії       Ладижинської сільської ради, які відбулася 29 березня 2019 року, ухвалена Програма соціально-економічного розвитку Ладижинської  сільської об’єднаної  територіальної громади  на 2019 рік.

Програма  соціально-економічного розвитку- є документом, що визначає стратегічні цілі та пріоритети розвитку громади на короткостроковий період, конкретизує завдання та заходи.

Головною метою Програми є впровадження позитивних тенденцій розвитку об’єднаної  територіальної громадидля покращення рівня життя і добробуту населення шляхом забезпечення економічного зростання, складовими якого є збільшення обсягів інвестицій та поступової зміни їхньої структури за рахунок першочергового спрямування коштів на оновлення основних виробничих фондів, забезпечення ресурсо- та енергозбереження, формування якісної інфраструктури.Фінансування програмних заходів здійснюватиметься з урахуванням реальних можливостей місцевого бюджету, цільових коштів з державного бюджету та інших джерел незаборонених чинним законодавством України.