Ладижинська сільська рада
Уманського району Черкаської області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення сесії Ладижинської сільської ради №46-11/VІІІ «Про передачу основного засобу з балансу Виконавчого комітету Ладижинської сільської ради військовій частині А1588 Збройних Сил України»

Кількість переглядів: 10
Скликання: VIII скликання
Сесія: 46
Тип документу: Рішення сесії Ладижинської сільської ради
Дата: 24.12.2024
Номер документу: 46-11/VІІІ
Назва документу: Про передачу основного засобу з балансу Виконавчого комітету Ладижинської сільської ради військовій частині А1588 Збройних Сил України
Прикріплені файли:
  1. Про передачу основного засобу з балансу Виконавчого комітету Ладижинської сільської ради військовій частині А1588 Збройних Сил України (0.03 МБ)

Фото без опису

ЛАДИЖИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

УМАНСЬКИЙ РАЙОН ЧЕРКАСЬКА  ОБЛАСТЬ

РІШЕННЯ

24.12.2024                                       с.Ладижинка                           № 46-11/VІІІ

 

Про  передачу основного засобу з балансу Виконавчого комітету Ладижинської сільської ради   військовій частині А1588

Збройних Сил України

 

 

 

Відповідно до п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 № 64/2022, Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні»» від 24.02.2022   № 2102-IX, Закону України «Про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" від 29.10.2024 р. № 4024-IX, Закону України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану», на виконання «Програми підтримки підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань України в особливий період на 2023-2025 роки» затвердженої рішенням Ладижинської сільської ради №26-11/VIII від 31.03.2023 (із змінами №29-1/VIII від 01.09.2023, №30-6/VIII від 20.09.2023, №40-1/VIII від 26.07.2024) враховуючи клопотання військової частини А1588 від 27.11.2024 №1588/39/2273 Ладижинська сільська  рада вирішила:

1. Створити комісію з приймання-передачі основного засобу Генератора дизельного, 1-но фазного, 5,6/4,8 кВт (елект.запуск, трансп.візок),   GENPOWER GDG7000EC у складі згідно з Додатком 1.

2. Передати безоплатно з балансу Виконавчого комітету Ладижинської сільської ради (код ЄДРПОУ 04409849) у власність військовій частині А1588 основний засіб – Генератор дизельний, 1-но фазний, 5,6/4,8 кВт (елект.запуск, трансп.візок), GENPOWER GDG7000EC у кількості 1 (один) шт., балансовою вартістю 74892,30  грн. (Сімдесят чотири тисячі вісімсот дев’яносто дві гривні, 30 коп.) згідно акту приймання-передачі (Додаток 2).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Ладижинської сільської ради з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та надзвичайних ситуацій.

 

 

Сільський голова                                                        Сергій ЦОКОЛЕНКО


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь