Ладижинська сільська рада

Оголошення про проведення 43 позачергової сесії сільської ради VIII скликання

Дата: 22.10.2024 16:32

Фото без описуДата: 25 жовтня 2024 рік (п'ятниця)

Час: 13:00

Місце: Адміністративне приміщення Ладижинської сільської ради, с.Ладижинка, вул.Шкільна, 2

Передбачено розгляд питань:

1.Про  передачу основних засобів з балансу Виконавчого комітету Ладижинської сільської ради   військовій частині А4640 Збройних Сил України.

2.Про   внесення змін до Порядку надання щорічної матеріальної допомоги сім'ям військовослужбовців, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь у заходах необхідних для забезпечення  оборони України, у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та пропали безвісти, перебувають в полоні.

3.Про внесення змін до структури Ладижинського закладу дошкільної освіти ясла-садок «Зірочка»  Ладижинської сільської ради.

4. Про звіт про виконання бюджету Ладижинської сільської  територіальної  громади за 9 місяців 2024 року (2353600000).

5.Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2023 № 34-26/VIII «Про бюджет Ладижинської сільської територіальної громади на 2024 рік (2353600000)».

6.Про розгляд заяви гр. ЯКИМЕНКА М.Д. щодо продажу у власність земельної ділянки в с. Ладижинка, вул. Манькути Максима, 14.

7.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок у власність.

8.Про розгляд заяви гр. ЛЕЩЕНКА А.А. щодо надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для городництва.

9. Про передачу в оренду на аукціоні земельної  ділянки кадастровий номер 7124385100:01:001:0284 в с. Ладижинка, вул. Паркова.

10. Про розгляд заяви  гр. САЛИПИ О.В. щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки від 07.11.2014 в с. Ладижинка, вул. Паркова.

11. Про припинення права користування земельною ділянкою.

12. Про розгляд заяви ТОВ «АГРОФІРМА «ТЕРРА-2014» щодо передачі в оренду  земель  під полезахисними лісосмугами.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки  комунальної власності.

14. Про  розгляд заяви СЕРГІЄНКА В.І. щодо надання дозволу на поділ земельної ділянки кадастровий  № 7124389000:02:001:1514 в с. Ропотуха.