Ладижинська сільська рада

Дата: 16.10.2024 14:55

Фото без описуПротягом 10-16 жовтня в Ладижинській громаді було проведено акцію зі збору картоплі для потреб військовослужбовців, які наразі захищають нашу країну на Донецькому напрямку.

Ця ініціатива стала проявом великої солідарності та підтримки з боку жителів нашої громади, що надважливо в умовах війни.

До збору долучилися ініціативні жителі громади, депутати Ладижинської сільської ради, підприємці:

• Жителі населених пунктів Ладижинської громади;
  • ПрАТ «Укрзерноімпекс»;
  • Виконавчий комітет Ладижинської сільської ради;
  • Ладижинська школа мистецтв;
  • Ладижинський ЗДО «Зірочка».

Завдяки активній участі в зборі вдалося оперативно зібрати та передати картоплю нашим Героям.

Висловлюємо вдячність всім, хто приєднався до цієї важливої ініціативи. Сьогодні кожен внесок в безперебійне функціонування Збройних Сил України наближає нас до довгоочікуваної Перемоги.

Щира подяка всім жителям громади, які не залишились осторонь та зробили свій вклад у спільну справу! Сила нашої громади, нашої країни – в єдності та готовності до підтримки наших Захисників.

Будьмо надійним тилом для армії своєї країни!