Ладижинська сільська рада

12 жовтня Ладижинська громада вшановує роковини світлої пам'яті Захисника - Сергія БІЛОУСА

Дата: 12.10.2024 10:17

Фото без опису12 жовтня 2024 року - другі роковини смерті Захисника Сергія Білоуса. В цей день ми вшановуємо пам'ять нашого Героя, який віддав своє життя за Свободу та Незалежність нашої країни. Невимовна втрата - Воїна, Героя, Батька, Чоловіка, Побратима. Непоправний біль для всіх, хто його знав, любив. цінував.

Білоус Сергій Анатолійович, житель села Ладижинка. Народився 16 січня 1977 року в м. Умань. Певний час проживав в с. Текуча та в Херсонській області, де і познайомився зі своєю дружиною. В шлюбі мали доньку. Сергій завжди був порядною людиною, надією, опорою та підтримкою для рідних. Був гідним чоловіком, дбайливим батьком та люблячим дідусем. Сергій  мав багато планів на майбутнє, мріяв повернутися з війни  та присвятити своє життя служінню Богу.  На жаль горнило війни забирає кращих...

Але водночас його подвиг живе в наших серцях і надихає нас боротися за майбутнє нашої країни.

Нехай світла пам'ять Сергія завжди буде з нами як мовчазне, і водночас найголосніше нагадування про ціну, яку ми платимо за Свободу та Незалежність Українського Народу.