Ладижинська сільська рада

Ладижинська громада передала пристрій РЕБ та зарядну станцію для 23 ОБатСП

Дата: 19.08.2024 10:06

Фото без опису16 серпня, в рамках Програми підтримки підрозділів Збройних сил України, інших військових формувань України в особливий період на 2023-2025 роки 23 окремому батальйону спеціального призначення було передано антидроновий окопний 8-канальний РЕБ Saqribs та зарядну станцію FlashFish J1000Plus, 1000W, придбані за кошти бюджету Ладижинської сільської територіальної громади.

РЕБ, або ж радіоелектронна боротьба – це комплекс заходів, який перешкоджає ворожим радіоелектронним засобам та ускладнює роботу системам зв’язку ворога, дезорієнтує БПЛА противника. В умовах "війни дронів" це неоціненна річ, яка здатна вберегти життя наших Воїнів, убезпечити їх роботу.

Не припиняємо підтримувати Збройні Сили України. Спільними зусиллями наближаємо Перемогу!