Ладижинська сільська рада

12 серпня у селі Колодисте відбувся захід, приурочений Дню молоді та здоров'я

Дата: 13.08.2024 09:21

Фото без описуВже третій рік поспіль українці відзначають День молоді в умовах повномасштабної війни, яку розпочала росія.

Сенс свята – привернути увагу суспільства до потреб і проблем молоді, наприклад, до якості освіти, можливостей, працевлаштування тощо, а також об’єднати молодих людей у різних країнах світу заради спільного щасливого майбутнього.

12 серпня у селі Колодисте відбувся захід, приурочений Дню молоді та здоров'я!

"Здоровя - запорука життя!" - під таким гаслом проходили матчі на міні-футбольному полі у селі Колодисте. Три команди із сіл Текуча, Ладижинка та Колодисте приїхали сьогодні позмагатися у вправності з футболу.

Матч Текуча-Колодисте завершився з рахунком 8:0. Матч Колодисте-Ладижинка завершився з рахунком 6:3.

Пишаємося нашим підростаючим поколінням, нашою молоддю. Їх жага до перемог, до нових звершень є справжнім, поштовхом до розвитку громади.

Вкотре хочемо висловити вдячність Лесі та Ігорю ПИШНИМ. Міні-футбольне поле, яке з їх ініціативи збудоване в память про сина,  Захисника - Олександра ПИШНОГО вже зустріло безліч щасливих та задоволених дитячих обличь та ще неодноразово принесе радіть дітям та нові можливості для їх розвитку.