Ладижинська сільська рада

Сорокова позачергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання

Дата: 26.07.2024 15:34

Фото без опису26 липня 2024 року в приміщенні Ладижинської сільської ради відбулася сорокова позачергова сесія VIII скликання. На засіданні були присутні депутати, начальники відділів, старости округів громади, а також запрошені гості. Серед запрошених був Олексій Супрунець, директор КЗ «Ладижинська спеціальна школа Черкаської обласної ради», який звернувся до депутатів з проханням про фінансову підтримку закладу.

Порядок денний сесії включав обговорення таких важливих питань:

1. Внесення змін до Програми підтримки ЗСУ та інших військових формувань на 2023-2025 роки.
  2. Зміни до Програми розвитку ЖКГ на 2024 рік.
  3. Передача обладнання та транспорту комунальним підприємствам.
  4. Розробка та затвердження детальних планів територій.
  5. Виокремлення робочих місць для обслуговування ветеранів війни.
  6. Реорганізація та зміни до статутів освітніх закладів.
  7. Звіт про виконання бюджету за I півріччя 2024 року та зміни до бюджету на 2024 рік.
  8. Припинення повноважень депутата Щербенка В.О. та зміни до складу постійних комісій.
  9. Земельні питання: затвердження документації, розробка проектів землеустрою, оренда земель.

Сесія пройшла результативно. Усі запропоновані питання були детально обговорені, і за ними були ухвалені відповідні рішення, які сприятимуть подальшому розвитку громади та підтримці її жителів.