Ладижинська сільська рада

Дата: 03.07.2024 16:41

Фото без опису29 червня в Ладижинській сільській територіальній громаді відбувся благодійний захід на підтримку Збройних Сил України

Напевне, жодної родини в нашій громаді немає, кого б особисто не зачепили події нав’язаної нам російсько-української війни. Кожен з нас, так чи інакше,  має серед  лав Збройних Сил України людину, за яку щоденно промовляє молитви, за яку безперестанку болить серце та краються думки.

В горнилі, в пеклі війни, без хвилини спокою на душі та в думках Герої захищають мир в наших домівках. Жертва, яку наша країна, наша громада кладе на вівтар в ім’я Перемоги страшна, важка, неоціненна. Хлопцям, які щоденно виборюють на передовій Незалежність та Свободу Українського народу – найважче. Боротися, безперестанку йти вперед, клаптик за клаптиком відвойовувати свою землю важко. Ще важче – без підтримки рідних, близьких, друзів, громади за спиною.

29 червня Ладижинська громада згуртувалася в єдине ціле, в один злагоджений механізм. Вся громада – одна родина, об’єднана спільною метою. «Сила в єднанні!» - під таким гаслом пройшов благодійний захід, ярмарок в с. Ладижинка. Ціль проведення заходу полягала у популяризації підтримки Збройних Сил України. Мета – збір коштів для забезпечення потреб військовослужбовців, жителів Ладижинської громади.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів на Алею Пам’яті та Слави вшанували гості та організатори дійства Захисників, що віддали своє життя захищаючи рідну землю.

Присутні могли подивитися концерт, придбати домашні їжу, напої, солодощі, тощо. Жителі громади отримали змогу відволіктись від щоденних проблем, бід, власних негараздів, відпочити душею, отримавши приємне спілкування в колі друзів, сусідів. І, щонайголовніше, зробити свій внесок у спільну справу. Кожна гривня, витрачена на даному заході безцінна, кожен товар, що його принесли, чи придбали на торгових рядах приніс  неоціненний вклад.

Дійство супроводжувалося концертною програмою у виконанні КУ «ЦКДС Ладижинської сільської ради», вихованців та викладачів Ладижинської школи мистецтв. Лотерея, аукціон, спортивні змагання, дитяча зона, численні фотозони, майстер-класи – це ще не повний перелік того, в чому кожен присутній міг взяти участь.

На заході в цілому вдалося зібрати 312766,40грн. та 50дол., в тому числі:

Благодійна скринька – 3620,00грн.

Студія «Аквагрим» - 2000,00грн.

Ладижинська школа мистецтв – 4050,00грн.

Ладижинський ліцей – 26200,00грн.

Ладижинський ЗДО – 10767,00грн.

Колодистенська гімназія – 10750,10грн.

КЗ «ЦНСП» - 6651,00

Городницький старостинський округ – 23600,00грн.

Рижавський старостинський округ – 12845,00грн.

Текучанський старостинський округ – 8045,00грн.

Колодистенський старостинський округ – 14212,00грн.

Ропотуський старостинський округ – 22050,00грн.

Ятранівський старостинський округ – 47100,00грн.

Ладижинська сільська рада – 27856,80грн.

КЗ «Ладижинська спеціальна школа» - 8450,00грн.

Магазин «Світанок» - 4050,00грн.

Аукціон – 12420,00грн. та 50дол.

Лотерея – 17310,00грн.

Дитяча зона – 10129,00грн.

Спортивна локація – 444,50грн.

Майстер-класи – 610,00грн.

Продаж шашлику – 39605,00грн.

Щиро вдячні всім, хто знайшов у собі сили, можливість, приїхав та зробив свій внесок на підтримку військовослужбовців ЗСУ!

Пам’ятаймо! Ми живемо, ми відчуваємо, ми сміємося лише завдяки зусиллям кожного нашого Захисника!