Ладижинська сільська рада

Ладижинська СТГ передала 20 FPV-дронів для ЗСУ

Дата: 28.06.2024 14:42

Фото без описуЛадижинська СТГ передала 20 FPV-дронів для ЗСУ

Масове застосування FPV-дронів у бойових діях під час повномасштабного вторгнення кардинально змінило картину сучасної війни. Це одночасно і зброя і «очі» наших захисників. Вдале застосування одного або декількох дронів здатне спричинити ураження техніки супротивника вартістю, що в сотні разів перевищує вартість самого квадрокоптера.

Ладижинська громада продовжує підтримку підрозділів Збройних сил України. 28 червня, в рамках Програми підтримки підрозділів Збройних сил України, інших військових формувань України в особливий період на 2023-2025 роки було передано 20 FPV-дронів, придбаних за кошти місцевого бюджету. Їх отримали для виконання бойових завдань бійці 25 окремого штурмового батальйону , де служать наші земляки – жителі Ладижинської громади.

Для цього батальйону це вже друга передача FPV-дронів у 2024 році. Так, 20 травня 2024 року бійці отримали першу «партію» квадрокоптерів, кількістю 20 шт, які вже відпрацювали на максимум.

Продовжуємо працювати, спільними зусиллями наближаючи Перемогу!