Ладижинська сільська рада

Фермерське господарство з села Текуча передало ЗСУ квадроцикл

Дата: 16.05.2024 16:26

Фото без описуФермерське господарство з села Текуча передало ЗСУ квадроцикл

У світлі сучасних подій, підтримка Збройних Сил кожною галуззю суспільства, стає важливішою ніж будь-коли.

Фермерське господарство «КМС-Агро» з села Текуча, прийняло відповідальне рішення – придбати та передати для потреб наших захисників квадроцикл. Подія відбулася 16 травня 2024 року за участю сільського голови Сергія ЦОКОЛЕНКА, керівника ФГ «КМС-Агро» Михайла КОЛІСНИКА та військовослужбовця з села Текуча.

Переданий квадроцикл тепер буде служити на фронті, допомагаючи військовим забезпечувати їхню безпеку та ефективність дій.

Для Михайла КОЛІСНИКА - це рішення стало виразом підтримки та визнання жертовності тих, хто стоїть на захисті нашої країни. Це також заохочення інших підприємств та громадських організацій приєднатися до руху підтримки українських Збройних Сил у будь-який спосіб, як це можливо.

Водночас, цей акт також свідчить про прагнення забезпечити Збройні Сили України не лише матеріально, але й духовно. Відчуття підтримки та єднання з громадськістю має велике значення для військових, особливо в умовах повномасштабної війни.