Ладижинська сільська рада

Дата: 03.05.2024 10:51

Фото без описуВ останню путь провели уродженця села Рижавка – військовослужбовця Миколу ШЕРЕМЕТА

Народився Микола 22 травня 1996 року у селі Рижавка. Закінчив Рижавську загальноосвітню школу, після чого закінчив Державний навчальний заклад «Уманський професійний ліцей».

У червні 2016 року був призваний на строкову службу, а в  липні 2017 підписав контракт та вступив до лав Національної гвардії України.

У 2020 році одружився та створив щасливу родину. У шлюбі народилася донечка.

9 серпня 2023 року Микола був мобілізований до лав Збройних Сил України, пройшов програму фахової підготовки та отримав кваліфікацію гранатометника, пізніше пройшов курс «Морська піхота. Амфібійна підготовка» в Італії.

22 квітня 2024 року поблизу н.п.Кринки, Херсонської області під час виконання бойового завдання, залишаючись вірним Військовій Присязі та Українському Народові загинув Герой, Захисник – Микола ШЕРЕМЕТ.  У бою за Свободу та Незалежність України наша громада понесла ще одну неоціненну втрату.

Невимовна втрата… З болем та скорботою на душі 2 травня Гайсинська громада провела в останню путь Миколу. Похований Герой на кладовищі в с.Харпачка. Саме в цьому населеному пункті  він  проживав в останні роки зі своєю родиною.

Зі скорботою в серці, з невимовною повагою до неоціненного подвигу Героя – схиляють свої голови жителі Ладижинської громади.