Ладижинська сільська рада

ПЛАТФОРМА ДОПОМОГИ ВРЯТОВАНИМ

Дата: 01.05.2024 16:10

Фото без описуСлужба у справах дітей Ладижинської сільської ради інформує, що Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, за сприяння Урядової уповноваженої з питань гендерної політики та спільно з проєктом USAID «Трансформація комунікацій» розроблено інформаційну кампанію щодо роботи Платформи допомоги врятованим.

Платформа допомоги врятованим це онлайн-майданчик, на якому зібрані актуальні можливості, інструменти допомоги та контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від  війни. Тут ви знайдете як урядові сервіси, так і ініціативи, створені у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.

Звернутися по допомогу до державних і неурядових сервісів підтримки постраждалих внаслідок воєнних злочинів можна конфіденційно та безпечно.

ГАРЯЧІ ЛІНІЇ:

15-47 Урядова гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії насильству

(Цілодобово)

116-123 Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації

0800-50-17-20 Гаряча лінія уповноваженого з прав людини

(Пт-Чт: 9:00-18:00, Пт: 9:00-17:00)

15-45 Урядова гаряча лінія з гуманітарних питань

23-45 Гаряча лінія психологічної підтримки для чоловіків

(Пт-Чт: 9:00-18:00, Пт: 9:00-17:00)

Детально про Платформу можна дізнатись  за посиланням:

Підготувала Служба у справах дітей  Ладижинської сільської ради