Ладижинська сільська рада

ЗВІТ про повторне відстеження Рішення Ладижинської сільської ради від 10.12.2019 №10-7/VII"Про затвердження Правил благоустрою"

Дата: 29.12.2022 15:05

ЗВІТ

про повторне відстеження результативності рішення Ладижинської сільської ради від 10.12.2019 №10-7/VII «Про затвердження Правил благоустрою»

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер:

Рішення Ладижинської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою»

2. Назва виконавця заходів з відстеження:

Ладижинська сільська рада.

3. Цілі прийняття акта

Основними цілями прийняття акту є:

• покращення благоустрою та збереження архітектурного та історичного вигляду населених пунктів;
  • ефективне використання ресурсів території громади;
  • збереження охоронних зон інженерних мереж населених пунктів Ладижинської сільської ради.

4. Строк виконання заходів з відстеження

З 01.12.2022 по 29.12.2022.

5. Тип відстеження

Повторне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження

Статистичний та соціологічний методи.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Враховуючи  цілі регулювання, для повторного відстеження результативності зазначеного проєкту регуляторного акта були визначені наступні показники результативності:

- кількості порушень правил благоустрою, які обчислюються відповідно до кількості протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП;

- розміри витрачених коштів на утримання об’єктів благоустрою комунальними службами та підприємства.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Назва показника

2020 рік

2022 рік

1

3

19

2.

розміри витрачених коштів на утримання об’єктів благоустрою комунальними службами та підприємства, грн.

6728,00

688288,00

882619,00

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

За результатами аналізу кількісних та якісних показників роботи регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою» можна зробити висновок, що даний регуляторний акт допоміг у досягненні чітко визначеної мети – утримання території об'єктів благоустрою на території населених пунктів Ладижинської сільської територіальної громади в належному стані шляхом стимулювання суб’єктів господарювання дотримуватися вимог законодавства України в сфері благоустрою. Прийняті цим актом норми чітко визначають права та обов’язки учасників правовідносин у галузі благоустрою, встановлюють обмеження щодо використання об’єктів та елементів благоустрою, встановлюють відповідальність за порушення законодавства у сфері благоустрою та закріплюють за суб`єктами господарювання на договірних засадах території для утримання її в належному санітарному стані.

Таким чином даний  регуляторний акт відповідає законодавству України. Термін дії регуляторного акта не обмежений. Внесення змін буде відбуватися у разі необхідності, зокрема, після відстеження результативності регуляторного акта або зміни чинного законодавства України.