Ладижинська сільська рада

Отримати нормативну грошову оцінку можна через ЦНАП Ладижинської сільської ради

Дата: 05.12.2022 15:14

Фото без описуНормативна грошова оцінка - це одна з кількох видів оцінок, передбачених Законом України "Про оцінку земель", основою розрахунку якої є рентний дохід від використання земельної ділянки протягом певного періоду часу. Законодавчо поняття нормативної грошової оцінки визначено також в ст.1 Закону України "Про оцінку земель.

Дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель.

Нормативна грошова оцінка зазвичай необхідна в наступних випадках:

• для розрахунку плати за землю;
  • для розрахунку розміру орендної плати при оренді земельної ділянки;
  • для розрахунку втрат лісогосподарського та сільськогосподарського виробництва;
  • для розрахунку оплати податків під час оформлення договорів купівлі-продажу, міни, дарування земельної ділянки;
  • при спадкуванні земельної ділянки.

Порядок отримання витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки:

1. Онлайн із використанням  електронного цифрового підпису або  BankID за посиланням.
  2. Звернутися до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ладижинської сільської ради та надати наступний перелік документів:
  • заяву про видачу довідки (витягу) про нормативну грошову оцінку для фізичної особи;
  • довіреність на представника, якщо документи подаються не особисто власником (користувачем) ділянки.

ВАЖЛИВО: земельна ділянка має мати кадастровий номер.

У видачі витягу про НГО може бути відмовлено, якщо:

• технічна документація з нормативної грошової оцінки ділянки не розроблялась;
  • земельна ділянка не сформована, зокрема не має кадастрового номеру.

За отриманням додаткової інформації звертайтесь за телефонними номерами:

050-900-22-25

067-578-29-23

Підготував відділ Центр надання адміністративних послуг