Ладижинська сільська рада

Державна міграційна служба частково відновлює роботу онлайн-сервісу «Електронна черга»

Дата: 06.06.2022 15:09

Фото без описуДержавна міграційна служба України частково відновлює роботу онлайн-сервісу «Електронна черга». Наразі до сервісу підключені окремі територіальні підрозділи у місті Києві та 16 областях України:

Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.

З допомогою сервісу зараз можна записатися в електронну чергу лише для подачі документів на оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Про будь-які зміни у роботі сервісу, а також інформацію про підрозділи ДМС, підключені до «Електронної черги», ми обов’язково повідомлятимемо на нашому офіційному веб-сайті та на нашій офіційній сторінці ДМС у соцмережі Facebook.

В Україні триває війна, тому ми просимо з розумінням поставитися до того, що сервіс працює не у всіх регіонах та підрозділах ДМС, а також до можливих затримок під час обслуговування, пов'язаних з безпековою ситуацією, повітряними тривогами, змінами у графіку тощо.

Сервіс доступний за лінком: https://dmsu.gov.ua/services/online.html

Джерело: Урядовий портал