Ладижинська сільська рада

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЛАДИЖИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 02.02.2022 15:18

Фото без описуШановні жителі Ладижинської сільської територіальної громади!

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького уклав угоду з Варшавським університет менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM» (Республіка Польща, м. Варшава) про співпрацю в галузі вищої освіти з метою підготовки конкурентоспроможних фахівців відповідно до потреб європейського ринку праці.

Спільний україно-польський проект дозволить отримати європейську освіту в Україні без ЗНО /ЄВІ за такими спеціальностями:

• Маркетинг (бакалаврат)
  • Міжнародні економічні відносини (бакалаврат/магістратура)
  • Менеджмент (бакалаврат/магістратура)
  • Туризм (бакалаврат/магістратура)
  • Готельно-ресторанна справа (бакалаврат/магістратура)
  • Облік і аудит (бакалаврат/магістратура)
  • Економіка підприємства (бакалаврат/магістратура)
  • Комп’ютерні науки (бакалаврат/магістратура)
  • Право (бакалаврат/магістратура)
  • Психологія (бакалаврат/магістратура)
  • Педагогіка (бакалаврат/магістратура)

Зарахування відбувається на основі свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, диплома про вищу освіту (для вступу в магістратуру) за результатами співбесіди з фаху.

Документи приймаються та надається додаткова інформація консультативною групою Полонійного центру Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького за адресою: бульв. Шевченка, 81, кабінет 820, Черкаси, Україна, 18031; тел.: +38(063)146-02-14.

Інформація про можливість навчатись у закладі вищої освіти без ЗНО/ЄВІ допоможе потенційним абітурієнтам Вашої територіальної громади вирішити питання здобуття вищої освіти уже в цьому навчальному році.

Уповноважений представник

Варшавського університету менеджменту

«COLLEGIUM HUMANUM»,

професор                                                                                     Тамара Качала