Ладижинська сільська рада

День «Безпеки дорожнього руху»

Дата: 12.04.2021 09:38

6 квітня  в Ладижинському ліцеї  проведено День «Безпеки дорожнього руху». Проблема безпеки дорожнього руху виникла ще з появою перших колісних транспортних засобів. Зараз у світі майже 1,3 млн людей гине в дорожніх аваріях. Життя людини має дуже високу цінність, а безпека - це і є ця сама цінність. Мета заходу: розширити знання учнів про  правила дорожнього руху, ознайомитися з дорожньою розміткою, формування навичок правильного переходу дороги, розвивати пам’ять, логічне мислення, уміння міркувати та правильно діяти у стресовій ситуації.

З учнями 2 класу Ладижинського ліцею була проведена година спілкування у класі та на свіжому повітрі в парку. Ліцеїсти відгадували загадки про дорожній рух, транспортні засоби, дізнавалися правила дорожнього руху для пішоходів, дорогою до парку та в щоденній ситуації біля дороги зі жвавим трафіком. Діти були в захваті від цікаво проведеного часу.

Також на сайті ліцею розміщено додаткову інформацію  про правила безпеки біля дороги та на дорозі. Ознайомитись з інформацією можна за посиланням https://ladiglic.mirshkol.com/uk/news-26-12993/