Всесвітній День здоров’я «Без здоров’я немає щастя»
Безцінний скарб,
Що ми здоров’ям звемо
Із юних літ нам треба берегти,
Адже нічого більше нам не треба,
Щоб тільки всі здорові були ми!
Здоров’я школярів багато в чому залежить від їхніх теоретичних знань і практичних навичок, які сприяють збереженню здоров’я. Зараз школа відіграє велику роль у розвитку здоров’я дитини, її ставлення до свого здоров’я, реальних дій і вчинків, які створюють умови для набуття здорового способу життя.
Заходи, які проводилися у Шаринському ліцеї формують в учнів прагнення до постійного покращення свого способу життя та виховують свідоме ставлення до свого здоров’я.
Під час проведення заходів були використані різноманітні методи роботи.
Учні взяли участь у вікторині «Що я знаю про здоров’я» і склали пам’ятку «Правила здорового способу життя».
Старшокласники взяли участь у диспуті: «Бути здоровим – це здорово!».
До Всесвітнього дня здоров’я учні 2 класу Шаринського ліцею провели тренінг «Здоров’я і харчування».
Учні ознайомилися з основами повноцінного харчування як обов’язкової умови збереження і зміцнення здоров’я; пояснювали, як харчування впливає на здоров’я людини, доводили необхідність вітамінної їжі, ціннісного ставлення до життя і здоров’я.
Отримали практичні навички: інформаційна хвилина «Комора здоров’я» (з’ясували значення вітамінів у житті людини), гра «Збираємо кошика» (вчилися розрізняти корисну і шкідливу їжу), гра «Впізнай вітаміни» (уточнили та розширили знання дітей про овочі, фрукти, ягоди), відгадували кросворд.
Восьмого квітня відбулася виховна година в 7 класі "Ми за здоровий спосіб життя", присвячена Всесвітньому дню здоров’я.
Класний керівник розробила опитування для учнів про способи здорового життя.
Учні класу розглянули факти та міфи про здоров’я, обговорили закони правильного харчування.
В Ятранівській філії теж учні плідно та цікаво провели Тиждень здоров’я, під час якого діти брали участь у різноманітних тренінгах, виховних заходах.
Кожен захід у навчальних закладах був цікавим, корисним та різноманітним. Учні отримали достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.