Ладижинська сільська рада

ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ

Дата: 01.11.2019 10:33

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту детального плану

Назва містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 23,0 га яка знаходиться в межах населеного пункту с. Ладижинка Уманського району Черкаської області для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств та організацій»

Період проведення громадських слухань: з 04.11.2019 року по 04.12.2019 року.

Підстава для розроблення містобудівної документації: рішення Ладижинської сільської ради Черкаської області №4-1/VII від 19.04.2019  «Про розгляд клопотань ГОСПОДАРСЬКОГО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА «СЛОВ’ЯНИ».

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Ладижинської сільської ради.

Платник містобудівної документації: ГОСПОДАРСЬКОГО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА «СЛОВ’ЯНИ»

Розробник проєкту містобудівної документації: ФО-П Лісаченко В.М.

Нормативний документ, що регулює проведення громадських слухань: Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25 травня 2011 року № 555, стаття 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проєктом містобудівної документації: З матеріалами проєкту містобудівної документації у паперовому вигляді можна ознайомитися у відділі економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури Ладижинської сільської ради (за адресою вул. Шкільна, с. Ладижинка, приміщення Будинку культури)

Строки ознайомлення — протягом періоду проведення громадських слухань, в робочі дні з 9-00 год до 16-00 год.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: пропозиції та зауваження подавати на адресу Ладижинської сільської ради з 04.11.2019 по 04.12.2019. Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проєкту  містобудівної документації мають право подавати:

• повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проєкт містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проєкт містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проєкт містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Про дату проведення громадських слухань проєкту містобудівної документації:  громадські слухання з обговорення Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 23,0 га яка знаходиться в межах населеного пункту с. Ладижинка Уманського району Черкаської області для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств та організацій» буде повідомлено додатково.

Дозвіл на розробку детального плану території земельної ділянки

Завдання на розроблення детального плану території

Пояснювальна записка

Детальний план території земельної ділянки