Ладижинська сільська рада

Спільне засідання: виклики та перспективи

Дата: 12.04.2019 10:52

Фото без опису3, 4, 11 квітня 2019 року в Ладижинській сільській раді під головуванням сільського голови Цоколенка Сергія Васильовича, його заступника Власюка Миколи Юрійовича та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської об’єднаної територіальної громади – Терехової Наталії Іванівни відбулось спільне засідання з в.о. старостами, директорами шкіл, БК, музею, школи мистецтв, завідувачами ЗДО та бібліотекарями. Мета заходу: з’ясувати поточний стан справ, основні виклики та проблеми закладів.

Результат зустрічі – був проведений системний аналіз нинішнього стану шкіл та їх філій, закладів дошкільної освіти, будинків культури і бібліотек та визначені перспективні напрямки їх роботи.