Ладижинська сільська рада
Уманського району Черкаської області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкт рішення сесії №проєкт «Про розгляд заяви гр. КРАВЦЯ В.Н. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки в с. Шарин»

Кількість переглядів: 5
Скликання: VIII скликання
Сесія: 48
Тип документу: Проєкт рішення сесії
Дата: 27.03.2025
Номер документу: проєкт
Назва документу: Про розгляд заяви гр. КРАВЦЯ В.Н. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки в с. Шарин
Прикріплені файли:
  1. Про розгляд заяви гр. КРАВЦЯ В.Н. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки в с. Шарин (0.01 МБ)

Фото без опису

ЛАДИЖИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

УМАНСЬКИЙ РАЙОН ЧЕРКАСЬКА  ОБЛАСТЬ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

 

 

Про розгляд заяви гр. КРАВЦЯ В.Н.

про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки та

зміну цільового призначення

земельної ділянки в с. Шарин

 

       Відповідно до статей 12, 20, 122, 186, пункту 23 Перехідних положень  Земельного кодексу України, статті 50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши заяву гр. КРАВЦЯ Валентина Никифоровича та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення, розроблений ФОП КУЗУБ ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ладижинська сільська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий № 7124389300:01:000:0023  площею 0,3000 га, цільове призначення якої змінюється із «Для ведення особистого селянського господарства» на «Для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» (код КВ ЦПЗ – розділ 02, підрозділ – 02.01).

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки кадастровий № 7124389300:01:000:0023  площею 0,3000 га, яка розташована за адресою: Черкаська область, Уманський район, с. Шарин, вул. Зарічна,21 та перебуває у приватній власності гр. КРАВЦЯ Валентина Никифоровича із «Для ведення особистого селянського господарства» на «Для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка(код КВ ЦПЗ – розділ 02, підрозділ – 02.01).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію                                          з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища.

 

Сільський голова                                                                Сергій ЦОКОЛЕНКО

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь