Ладижинська сільська об'єднана територіальна громада

Публічні закупівлі

Згідно з Законом України "Про публічні закупівлі", який установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади вся інформація щодо проведення закупівель висвітлюється на офіційному державному інформаційному ресурсі - порталі prozorro.gov.ua.

Доступ до інформації, оприлюдненої на офіційному майданчику ProZorro, є вільним та безоплатним, що надає можливість побачити в електронній системі всю інформацію стосовно поданих пропозицій всіх учасників, рішень тендерної комісії, всі кваліфікаційні документи, тощо.

Для пошуку необхідно ввести назву або код ЄДРПОУ організації, назву товару, код товару. Код ЄДРПОУ Ладижинської сільської ради  - 26261436.