A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ладижинська сільська об'єднана територіальна громада
Уманського району, Черкаської області

Постійні комісії

1.Персональний склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Ладижинської сільської ради

 Голова комісії – Власюк Микола Юрійович, заступник сільського голови з   питань діяльності виконавчих органів;

Заступник голови комісії – Гандзюк Наталія Федорівна, секретар сільської ради;

Відповідальний секретар комісії – Малатай Любов Володимирівна, спеціаліст ІІ категорії – юрист;

Члени комісії: 

  • Вовкотруб Андрій Миколайович - начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища;
  • Кодолова Алла Євгеніївна - начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури;
  • Подолян Микола Іванович – депутат сільської ради;
  • Миронюк Вадим Володимирович - депутат сільської ради.

2. Комісія депутатів з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та надзвичайних ситуацій:

  • Панський Анатолій Миколайович, округ №24;
  • Романюк Олександр Володимирович, округ №8;
  • Фостюк Олександр В’ячеславович, округ №21;
  • Яворська Тамара Пилипівна, округ №26;
  • Якименко Роман Михайлович, округ №13.
  • Голова постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та надзвичайних ситуацій – Романюк Олександр Володимирович

3. Комісія депутатів з питань бюджету, фінансів, регуляторної політики, соціально-економічного  розвитку та перспективного планування:

  • Бовкун Роман Іванович, округ №9;
  • Подолян Микола Іванович, округ №16;
  • Пишна Наталія Василівна, округ №23;
  • Якименко Вікторія Миколаївна, округ №13.
  • Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, регуляторної політики, соціально-економічного  розвитку та перспективного планування – Якименко Вікторія Миколаївна

4. Комісія депутатів з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища:

  • Береза Михайло Антонович, округ №22;
  • Копитчак Василь Васильович, округ №7;
  • Листопад Анатолій Олексійович, округ №17;
  • Миронюк Вадим Володимирович, округ №3;
  • Печений Василь Миколайович, округ №10.
  • Голова постійної комісії з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища -  Печений В.М.

5. Комісія депутатів  з питань благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та транспорту :

  • Заріцький Ігор Андрійович, округ №4;
  • Квашук Вадим Юрійович, округ №18;
  • Куркудюк Ігор Анатолійович, округ №19;
  • Панасюк Ніна Володимирівна, округ №15;
  • Погребняк Ігор Вікторович, округ №11  .
  • Голова постійної комісії з питань благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та транспорту – Куркудюк Ігор Анатолійович.

6. Комісія депутатів з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення:

  • Попенко Олена Анатоліївна, округ №5;
  • Рябченко Олександр Вадимович №20;
  • Федоров Микола Олександрович №2;
  • Шпак Наталія Іванівна, округ №1;
  • Якобчук Галина Дмитрівна, округ №25.
  • Голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення - Рябченко Олександр Вадимович.

7. Комісія з обстеження матеріально-побутових умов чи місця проживання громадян, які проживають на території Ладижинської сільської ради:

  • Гандзюк Н.Ф. - секретар сільської ради (виконавчого комітету);
  • Попенко О.А. - начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я;
  • В.о. старости населеного пункту в якому проживає заявник;
  • Сусіди заявника (при встановленні факту проживання без реєстрації);
  • Спеціаліст (по профілю піднятого питання) (за згодою).
  • Голова постійної комісії з обстеження матеріально-побутових умов чи місця проживання громадян, які проживають на території Ладижинської сільської ради - Власюк Микола Юрійович (заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів).

8. Комісія з обстеження об'єктів комунальної власності Ладижинської сільської ради:

Голова комісії - сільський голова Цоколенко Сергій Васильович;

Заступник голови комісії - начальник відділу комунальної власності та ЖКГ - Погребняк Ігор Вікторович;

Секретар комісії - ..

Члени комісії:

  • Абрамчук Віталій Іванович - староста с. Затишок;
  • Бондарчук Віктор Адамович - староста с.Рижавка;
  • Брижатий Микола Дмитрович - староста с.Колодисте;
  • Вовкотруб Андрій Миколайович - начальник відділу земельних відносин;
  • Гром Сергій Григорович - староста с.Текуча;
  • Кодолова Алла Євгеніївна - начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій;
  • Куркудюк Ігор Анатолійович - депутат сільської ради, голова комісії з питань благоустрою, комунальної власності та житлово-комунального господарства, транспорту;
  • Попенко Людмила Іванівна - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності;
  • Терехова Наталія Іванівна - начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту;
  • Якименко Сергій Іванович - староста с. Городниця.

9. Експертна комісія та архівний підрозділ

Голова експертної комісії – голова виконкому  сільської ради;

Секретар експертної комісії – начальник відділу організаційно-кадрової роботи та архівного збереження Жмуд Дмитро Миколайович;

Члени комісії:

  • в.о. старости с.Текуча - Гром Сергій Григорович ;
  • в.о. старости с.Городниця - Якименко Сергій Іванович;
  • в.о. старости с.Рижавка - Бондарук Віктор Адамович;
  • в.о. старости с.Колодисте - Брижатий Микола Дмитрович;
  • в.о. старости сіл Затишок, Малий Затишок - Абрамчук Віталій Іванович;
  • головний бухгалтер сільської ради - Попенко Людмила Іванівна;
  • завідувач архівного сектору райдержадміністрації (за згодою).

10. Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ладижинської сільської ради

 Голова комісії – голова сільської ради - Цоколенко Сергій Васильович.

Заступник голови комісії – заступник голови сільської ради - Власюк Микола Юрійович.

 Секретар комісії – начальник відділу інформаційно-організаційної роботи, військового обліку, охорони праці та цивільного захисту населення» - Захарчук Сергій Адамович.

       Члени комісії:

  •       Староста с. Городниця - Якименко Сергій Іванович.
  •       Староста с. Текуча - Гром Сергій Григорович.
  •       Староста с. Колодисте - Брижатий Микола Дмитрович.
  •       Староста с. Затишок - Абрамчук Віталій Іванович.
  •       Староста с. Рижавка - Бондарчук Віктор Адамович.
  •       Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - Попенко Людмила Іванівна.
  •       Начальник фінансового відділу - Зубанич Ірина Віталіївна.
  •       Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури - Кодолова Алла Євгеніївна.
  •       Начальник відділу комунальної власності та ЖКГ - Погребняк Ігор Вікторович.
  •       Начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Вовкотруб Андрій Миколайович.
  •       Начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я - Попенко Олена Анатоліївна.
  •       Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту - Терехова Наталія Іванівна.
  •       Начальник  Ладижинськой МПК - Гордей Василь Васильович.
  •       Завідувач Амбулаторії загальної практики та сімейної медицини - Громова Валентина Петрівна.
  •       Дільничий офіцер поліції Уманського РВП УВП (За згодою)
  •       Керівник Ладижинської підстанції УЄМ (За згодою)

11. Комісія з прийняття, введення в експлуатацію, передачу та списання, визначення непридатності та встановлення подальшого використання запасів, оформлення необхідної документації для списання малоцінних та швидкозношуваних предметів, господарських матеріалів, канцелярського приладдя, палива, запасних частин до транспортних засобів, інших матеріалів.

Голова комісії - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів - Власюк Микола Юрійович

Члени комісії:

  • Попенко Людмила Іванівна - начальник відділу - головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності.
  • Погребняк Ігор Вікторович - начальник відділу комунальної власності та ЖКГ.
  • Якименко Сергій Іванович - в.о. старости с.Городниця.
  • Гром Сергій Григорович - в.о. старости с. Текуча.
  • Брижатий Микола Дмитрович - в.о. старости с. Колодисте.
  • Абрамчук Віталій Іванович - в.о. старости с. Затишок.
  • Бондарчук Віктор Адамович - в.о. старости с. Рижавка.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь