A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ладижинська сільська територіальна громада
Уманського району Черкаської області

Постійні комісії

1.Персональний склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Ладижинської сільської ради

 Голова комісії – Власюк Микола Юрійович, заступник сільського голови з   питань діяльності виконавчих органів;

Заступник голови комісії – Гандзюк Наталія Федорівна, секретар сільської ради;

Відповідальний секретар комісії – Малатай Любов Володимирівна, начальник відділу організаційно-кадрової роботи, архівного зберігання та юридичного забезпечення;

Члени комісії: 

  • Затишняк Олександр Володимирович, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів;
  • Вовкотруб Андрій Миколайович - начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища;
  • Кодолова Алла Євгеніївна - начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури;
  • Попенко Олена Анатоліївна - начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я.

2. Комісія депутатів з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, правопорядку та надзвичайних ситуацій:

  • Рудий Володимир Валерійович - депутат по виборчому округу №4;
  • Байда Валентина Валентинівна - депутат по виборчому округу №8;
  • Щербенко Василь Олексійович  - депутат по виборчому округу №5;
  • Мельник Олександр Володимирович - голова постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та надзвичайних ситуацій; депутат по виборчому округу №6.

3. Комісія депутатів з питань бюджету, фінансів, регуляторної політики, соціально-економічного  розвитку та перспективного планування:

  • Подвальникова Оксана Андріївнадепутат по виборчому округу №2;
  • Харишук Андрій Володимировичдепутат по виборчому округу №5 ;
  • Кравчук Микола Сергійовичдепутат по виборчому округу №7;
  • Гринь Юрій Іванович - голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, регуляторної політики, соціально-економічного  розвитку та перспективного планування  депутат по виборчому округу №7;

4. Комісія депутатів з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища:

  • Романюк Олександр Володимирович - депутат по виборчому округу №3;
  • Фостюк Ірина Михайлівна - депутат по виборчому округу №6;
  • Пустовий Микола Васильович - депутат по виборчому округу №5;
  • Печений Василь Миколайович - голова постійної комісії з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, депутат по виборчому округу №2;

5. Комісія депутатів  з питань благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та транспорту :

  • Прохоренко Сергій Вікторович - депутат по виборчому округу №3;
  • Панасюк Ніна Володимирівна - депутат по виборчому округу №4;
  • Якобчук Галина Дмитрівна - депутат по виборчому округу №6;               
  • Мороз Олександр Андрійович - депутат по виборчому округу №1;
  • Гойда Василь Григорович - голова постійної комісії з питань благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та транспорту, - депутат по виборчому округу №8. 

6. Комісія депутатів з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення:

  • Білоус Юлія Олексіївна - депутат по виборчому округу №7;
  • Осадчук Володимир Васильович - депутат по виборчому округу №3;
  • Шпак Наталія Іванівна - депутат по виборчому округу №1;
  • Рябченко Олександр Вадимович - голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, - депутат по виборчому округу №6.

 

7. Надзвичайна протиепізоотична комісія при виконавчому комітеті ладижинської сільської ради:

Голова комісії - Затишняк Олександр Володимирович, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Заступник голови комісії - Вовкотруб Андрій Миколайович, начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

Секретар комісії - Захарчук Сергій Адамович, начальник відділу інформаційно - організаційної роботи, військового обліку, охорони праці та цивільного захисту населення;

Члени комісії:

Погребняк Ігор Вікторович - начальник відділу комунальної власності та житлово - комунального господарства;

Гершун Олександр Леонідович - староста с. Текуча;

Ободовський Віктор Іванович - староста с. Городниця;

Сивак Ганна Михайлівна - староста с. Рижавка;

Пишна Наталія Василівна - староста с. Колодисте;

Яворська Тамара Пилипівна - староста с. Затишок;

Стрільчик Людмила Михайлівна - староста с. Фурманка;

Стричук Алла Іванівна - староста с. Ропотуха;

Мельник Зінаїда Миколаївна - староста с. Шарин;

Потапенко Сергій Олександрович - староста с. Ятранівка;

Лещенко Наталія Василівна - завідувачка Ладижинської дільничої лікарні ветеринарної медицини;

 


8. Комісія по квартирному обліку при виконавчому комітеті Ладижинської сільської ради:

Голова комісії Затишняк Олександр Володимирович, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Секретар комісії - Погребняк Ігор Вікторович, начальник відділу комунальної власності та житлово - комунального господарства;

Члени комісії:

Колодова Алла Євгенівна - начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури;

Попенко Олена Анатоліївна - начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я;

ПІП - староста населеного пункту в якому проживає заявник;


9. Комісія зі страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності із соціального страхування:

Голова комісії - Власюк Микола Юрійович, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Секретар комісії - Шевнюк Наталія Миколаївна, провідний спеціаліст  відділу бухгалтерського обліку та звітності;

Члени комісії:

Малатай Любов Володимирівна - начальник відділу організаціно - кадрової роботи, архівного зберігання та юридичного забезпечення;

Попенко Віталій Ігорович - головний спеціаліст фінансового відділу;

Порохняк Людмила Андріївна - діловод відділу організаціно - кадрової роботи, архівного зберігання та юридичного забезпечення;

 


10. Комісія з обстеження матеріально - побутових умов місця проживання громадян:

Голова комісії Затишняк Олександр Володимирович, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів;


11. Конкурсна комісія з визначення отримувачів нетелів на безповоротній основі:

Голова комісіїЗатишняк Олександр Володимирович, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів;

Заступник голови комісії - Вовкотруб Андрій Миколайович, начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

Секретар комісії - Немеш Світлана Василівна, провідний спеціаліст відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища;

Члени комісії:

Гершун Олександр Леонідович - староста с. Текуча;

Ободовський Віктор Іванович - староста с. Городниця;

Сивак Ганна Михайлівна - староста с. Рижавка;

Пишна Наталія Василівна - староста с. Колодисте;

Яворська Тамара Пилипівна - староста с. Затишок;

Стрільчик Людмила Михайлівна - староста с. Фурманка;

Стричук Алла Іванівна - староста с. Ропотуха;

Мельник Зінаїда Миколаївна - староста с. Шарин;

Потапенко Сергій Олександрович - староста с. Ятранівка;


12. Комісія з інвентаризації безхазяйних гідротехнічних споруд:

 


13. Комісія з інвентаризації майна комунальної власності:

 

Голова комісіїПопенко Олена Анатоліївна, начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я;

Члени комісії:

Попенко Людмила Іванівна - головний бухгалтер сільської ради;

Качур Андрій Васильович - ПП (за згодою);

Глушко Сергій Іванович - депутат сільської ради;

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь