A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ладижинська громада
Уманського району, Черкаської області

Постійні комісії

1.Комісія депутатів з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та надзвичайних ситуацій:

Панський Анатолій Миколайович, округ №24;

Романюк Олександр Володимирович, округ №8;

Фостюк Олександр В’ячеславович, округ №21;

Яворська Тамара Пилипівна, округ №26;

Якименко Роман Михайлович, округ №13.

Голова постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку та надзвичайних ситуацій – Романюк О.В.


 

2. Комісія депутатів з питань бюджету, фінансів, регуляторної політики, соціально-економічного  розвитку та перспективного планування:

Бовкун Роман Іванович, округ №9;

Подолян Микола Іванович, округ №16;

Пишна Наталія Василівна, округ №23;

Якименко Вікторія Миколаївна, округ №13.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, регуляторної політики, соціально-економічного  розвитку та перспективного планування –Якименко В.М.


 

3. Комісія депутатів з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища:

Береза Михайло Антонович, округ №22;

Копитчак Василь Васильович, округ №7;

Листопад Анатолій Олексійович, округ №17;

Миронюк Вадим Володимирович, округ №3;

Печений Василь Миколайович, округ №10.

Голова постійної комісії з питань земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища-  Печеного В.М.


 

4. Комісія депутатів  з питань благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та транспорту :

Заріцький Ігор Андрійович, округ №4;

Квашук Вадим Юрійович, округ №18;

Куркудюк Ігор Анатолійович, округ №19;

Панасюк Ніна Володимирівна, округ №15;

Погребняк Ігор Вікторович, округ №11  .

Голова постійної комісії з питань благоустрою, комунальної власності, житлово-комунального господарства та транспорту – Куркудюк І.В.


 

5. Комісія депутатів з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Попенко Олена Анатоліївна, округ №5;

Рябченко Олександр Вадимович №20;

Федоров Микола Олександрович №2;

Шпак Наталія Іванівна, округ №1;

Якобчук Галина Дмитрівна, округ №25.

Голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення - Рябченко О.В.


 

6. Комісія з обстеження матеріально-побутових умов чи місця проживання громадян, які проживають на території Ладижинської сільської ради:

Гандзюк Н.Ф. - секретар сільської ради (виконавчого комітету);

Попенко О.А. - начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоровя;

В.о. старости населеного пункту в якому проживає заявник;

Сусіди заявника (при встановленні факту проживання без реєстрації);

Спеціаліст (по профілю піднятого питання) (за згодою).

Голова постійної комісії з обстеження матеріально-побутових умов чи місця проживання громадян, які проживають на території Ладижинської сільської ради - Власюк М.Ю. (заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів).


 

7. Комісія з обстеження об'єктів комунальної власності Ладижинської сільської ради:

Голова комісії - Цоколенко Сергій Васильович;

Заступник голови комісії - начальник відділу комунальної власності та ЖКГ - Погребняк Ігор Вікторович;

Секретар комісії - Фаренюк Євгеній Олегович;

Члени комісії:

  • Абрамчук Віталій Іванович - староста с. Затишок;
  • Бондарчук Віктор Адамович - староста с.Рижавка;
  • Брижатий Микола Дмитрович - староста с.Колодисте;
  • Вовкотруб Андрій Миколайович - начальник відділу земельних відносин;
  • Гром Сергій Григорович - староста с.Текуча;
  • Кодолова Алла Євгеніївна - начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій;
  • Куркудюк Ігор Анатолійович - депутат сільської ради, голова комісії з питань благоустрою, комунальної власності та житлово-комунального господарства, транспорту;
  • Попенко Людмила Іванівна - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності;
  • Терехова Наталія Іванівна - начальник відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту.
  • Якименко Сергій Іванович - староста с. Городниця.

 

8.  Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Ладижинської сільської ради об'єднаної територіальної громади 

Голова комісії    –  Копитчак Василь Васильович, депутат сільської ради;

Заступник голови комісії  –  Власюк Микола Юрійович, заступник сільського голови

 з   питань діяльності виконавчих органів;

Секретар комісії    –  Фаренюк Євгеній Олегович, юрист сільської ради;

Члени комісії:

Гром Сергій Григорович  в.о. старости с.Текуча;

Якименко Сергій Іванович – в.о. старости с.Городниця;

Бондарук Віктор Адамович  в.о.старости с. Рижавка;

Брижатий Микола Дмитрович – в.о. старости с. Колодисте;

Абрамчук Віталій Іванович   в.о. старости с. Затишок та с. Малий Затишок.


 

9. Експертна комісія та архівний підрозділ

Голова експертної комісії – голова виконкому  сільської ради;

Секретар експертної комісії начальник відділу організаційно-кадрової роботи та архівного збереження;

Члени комісії:

  • в.о. старости с.Текуча - Гром Сергій Григорович ;
  • в.о. старости с.Городниця - Якименко Сергій Іванович;
  • в.о. старости с.Рижавка - Бондарук Віктор Адамович;
  • в.о. старости с.Колодисте - Брижатий Микола Дмитрович;
  • в.о. старости сіл Затишок, Малий Затишок - Абрамчук Віталій Іванович;
  • головний бухгалтер сільської ради - Попенко Людмила Іванівна;
  • завідувач архівного сектору райдержадміністрації (за згодою).

 

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь