Запрошуємо на онлайн семінар учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей

Дата: 28.06.2023 15:24

В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки та з метою популяризації державної грантової програми „єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“ Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації продовжується проведення навчальних онлайн семінарів та онлайн консультацій для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей (дружина або чоловік), які планують розвивати або започаткувати власну справу.

Проведення семінару заплановано на 29 червня 2023 року о 14:00 годині у форматі Zoom-конференції.

Враховуючи вищевикладене просимо вас долучитися до семінару. Для участі зареєструйтеся за посиланням – http://surl.li/ihdbu