9 червня 2023 року відбулась 27 чергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання.

Дата: 09.06.2023 17:02

9 червня 2023 року під головуванням сільського голови Ладижинської сільської ради Сергія ЦОКОЛЕНКА відбулась 27 чергова сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання.

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів, заступник сільського голови, начальники відділів та старости. Для розгляду на порядок денний виносилося 61 питання.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій Ладижинської сільської ради.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

• Про стан надання медичних послуг жителям  Ладижинської сільської територіальної громади.
  • Про надання допомоги  на поховання.
  • Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства Ладижинської сільської територіальної громади на 2023 рік.
  • Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство» на 2021–2024 роки.
  • Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації  комунального майна Ладижинської сільської ради, які підлягають приватизації у 2023 році
  • Про включення до переліку об’єктів малої приватизації  комунального майна Ладижинської сільської ради, які підлягають приватизації у 2023 році
  • Про внесення змін до Переліку об’єктів малої приватизації комунального майна Ладижинської сільської ради, які підлягають приватизації  у 2023 році.
  • Про  передачу  роторної косарки Z178 з балансу Комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство» на баланс Виконавчого комітету Ладижинської сільської ради.
  • Про внесення змін до  Програми економічного і соціального розвитку Ладижинської сільської  територіальної громади на 2023 рік.
  • Про надання дозволу на розроблення детальних планів територій
  • Про Затвердження Комплексної програми  функціонування та розвитку системи цивільного захисту Ладижинської сільської територіальної громади, забезпечення обороноздатності, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2023 – 2025 роки.
  • Про внесення змін до  Програми підтримки військовослужбовців призваних на військову службу під час мобілізації, військовослужбовців строкової служби та курсантів військових навчальних закладів в період дії воєнного стану.
  • Про вилученння з оперативного управління та передачу основних засобів з балансу Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради на баланс Виконавчого комітету Ладижинської сільської ради.
  • Про припинення діяльності шляхом ліквідації   філії Ладижинської дитячої музичної школи при Городецькій гімназії Паланської сільської  ради.
  • Про внесення змін до структури Ладижинської дитячої музичної школи.
  • Про внесення змін до структури та чисельності закладів дошкільної освіти Ладижинської сільської ради на 2023 рік.
  • Про внесення змін до структури закладів загальної середньої освіти Ладижинської сільської ради на 2023 рік.
  • Про звіт про виконання бюджету Ладижинської сільської територіальної громади за І квартал 2023 року.
  • Про розгляд колективного звернення жителів с. Ропотуха та с. Фурманка.
  • Про затвердження Переліку адміністративних  послуг, які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ладижинської сільської ради та через віддалені робочі місця  відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ладижинської сільської ради.
  • Про план роботи Ладижинської сільської ради на ІІ півріччя 2023 р.
  • Також було розглянуто низку земельних питань.

Узагальнююча відомість поіменного голосування засідання 27 позачергової сесії сільської ради VIII скликання  опублікована на офіційному вебсайті Ладижинської сільської територіальної громади, в день голосування.